customFunctions.xls [Raksti|Vecie raksti|Ievērotie|Izziņas]
ивилмикии

[ Izziņas | cibas izziņas ]
[ Vecie raksti | archīvs ]

Saites
[Saites:| [Kakao, enyone?] [Use the Force, Luke!11] [Vēl viens es?] [Pēdējais Radio] [Bloglīnijas] [Twat or what?] [Brutality!] [Par Kino!] ]

Motivāciju vērotāja piezīmes. [May. 21st, 2019|11:00 am]

unpy
Par ko balsosiet EP vēlēšanās un kālab?
Linkjau ir 12 tinkš|vēl viens tinkš

Biznesa žurnālistika tā saucoties [May. 21st, 2019|10:47 am]

pinjons
It kā "Dienas Bizness" jau tā nebūtu sevi sakompromitējis sakarā ar Toča smērējumiem, bet nē - vēl vajag skrebelēt šādus tendenciozus gaudu raksteļus. Kaut būtu pieticis jau pašā sākumā, pirms publicēšanas mazliet papētīt publiski pieejamu un ne pārāk grūti atrodamu infu.
Linkjau ir 5 tinkš|vēl viens tinkš

[May. 21st, 2019|09:49 am]

f
skatos uz nonēsātajām kedām un domāju - par augstpapēdenēm laikam točna var aizmirst, kamēr e nesāks pats staigāt. a veikalā tieši skaistas bēšas augstpapēdenes. nu i kur jūs bijāt, kad manas pastaigas vēl bija pa kārtīgu ceļa klājumu? kur es tagad tādas vilkšu - uz maximu? cerības vēl uz pilno zoli, bet tik un tā, tikai augstpapēdenēs nevar iedzīvoties uzberztos papēžos, potītes izskatās tievākas un stāja labāka. neciešu kedas. jūtos kā lamzaks.
Linkjau ir 3 tinkš|vēl viens tinkš

Troņa spēļu vērotāja piezīmes. [May. 21st, 2019|09:21 am]

unpy
Pozitīvais ir tas, ka visa šī sezona skatītāju rūpīgi gatavoja tam, ka brīnumu nav, arī fināls būs sūds, nejūtos vīlies, saņēmu, ko gaidīju.
Linkjau ir 3 tinkš|vēl viens tinkš

muzeju nakts [May. 21st, 2019|09:03 am]

santech
Reti laba, jo:
Ekskursija Ārlietu Ministrijā, kura ikdienā ir diezgan slēgta apmeklētājiem;
Burgeris ar šotiņu @Ļē. Jāpiekāpj biežāk;
Pasēdēt pie stūres armijas Hammer džipā;
Rūsa dzīvajā. Sevišķi dziesma, kas bija kasetē;
Aliņš KKC pagalmā pēc ilgiem laikiem.
Kopumā - burweklīgi!
Linkvēl viens tinkš

[May. 21st, 2019|08:54 am]

tvarj
par Kinfield starp citu mēs ar hotai bijām noslēguši derības. es teicu, ka aizklapēsies tikai rudenī, viņš, ka vasaras sākumā.
tiesa, neviens no mums nedomāja, ka tad būs dēļ nenonmaksātiem nodokļiem un tik pēkšņi.
nu ko, būs jāved vīrs vakariņās
Linkjau ir 5 tinkš|vēl viens tinkš

[May. 20th, 2019|11:00 pm]

santech
Tas pats bubuntu uz veca laptopa mājās lido griezdamiez.
Linkvēl viens tinkš

Šarikovisms nemirst [May. 20th, 2019|10:48 pm]

pinjons
Uz šāda veida revolucionāri tiesiskajā apziņā balstītu apsūdzību pamata sovoki šāva nost "nepareizi" domājošos jau kopš Krievijas pilsoņu kara laikiem un arī okupācijas laikā Latvijai nolaida asinis, sevišķi 1941. un 1949.gadā. Konkrētais kadrs ne reizi vien jau ir paudis atbalstu "nepareizi" domājošo slepkavošanai, kā arī citu "nepareizu" cilvēku dehumanizēšanai.
Linkjau ir 10 tinkš|vēl viens tinkš

Nenovērtējiet par zemu nekompetences un mērķtiecības kombināciju [May. 20th, 2019|10:29 pm]

pinjons
Why did the elites of Germany so consistently underestimate Hitler? Possibly because they weren’t actually wrong in their assessment of his competency - they just failed to realise that this wasn’t enough to stand in the way of his ambition. As it would turn out, Hitler was really bad at running a government. As his own press chief Otto Dietrich later wrote in his memoir The Hitler I Knew, "In the twelve years of his rule in Germany Hitler produced the biggest confusion in government that has ever existed in a civilized state.
Linkvēl viens tinkš

[May. 20th, 2019|08:02 pm]

pinjons
Jūkejam pat hokejā nesanāk breksitot kā nākas.
Link1 tinkš|vēl viens tinkš

[May. 20th, 2019|07:50 pm]

penny_lane
Diezgan lolīgi, ka kurpju veikalā mēģināju laikot kurpes ar zeķēm, tādas, kur pirksts pa vidu laikot zeķēs likās pārspīlējums, nomaucu zeķes un ātri ieslīdēju kurpēs, šausmas, kādi man nagi no bradāšanas pa dārzu, nodomāju, kā bomzim. un te jau nāk pārdevēja klāt un absolūta panika, protams, pārdevēja tā uzmet man skatienu, es cenšos ar skatienu noraut sev kāju nagus, viņa: man ļoti patika jūsu filma.

aizskrien prom, klusi sacīdama: yes, es saņēmos to pateikt.

paldies, saku. ak dievs, viņa tagad zinās, ka es taisu filmas ar šitādiem nagiem, nodomāju.

pie kases pieliku kurpēm klāt zeķes ar kaķīšiem, mēs viena otrai vairs neskatījāmies acīs.
Linkjau ir 5 tinkš|vēl viens tinkš

[May. 20th, 2019|06:46 pm]

santech
Cik ļoti var nopisties, lai uzinstalētu laptopam linuksi? Ļoti. Visu darba dienu. Ubuntu, izrādās, niķojas, ja pirms instalācijas nedizeiblo Nvidijas karti. Bet baigi tālu installs arī netiek. Nu varbūt līdz rītam būs progress. Varbūt jāpameklē kāda cita user friendly distra. bet nu nav jau garantijas, ka tai nebšu tādi paši niķi. Lietotājs grib linuksu, bet pats nemāk uzlikt. Tad nu plēs dirsu uz pusēm. TUF var iet uz poda. Varbūt jāpamēģina svaigākā versija, ne LTS +_+
Tags:
Linkvēl viens tinkš

nacionāļu spaidīšanās [May. 20th, 2019|04:11 pm]

tiesibsargs
protams, [info]heda jums savās "ziņās" no zviedrijas nepastāstīs sekojošo - viens no viņas mīlēto sverigedemokrater top kandidātiem esot apgrābstījis savu parteigenosse, tad cita parteigenosse, kura arī kandidēja, to piefiksējusi un nopludinājusi medijiem - partija tagad šo dāmu no vēlēšanu listes izforķījusi. top kandidāts tikmēr mierīgi skaidro, ka ar savu parteigenosse esot kļuvis "nedaudz tuvs" kādā tusiņā, bet nekas traks neesot bijis.
Tags:
Link1 tinkš|vēl viens tinkš

nacionālās apvienības harmonija [May. 20th, 2019|02:45 pm]

tiesibsargs
tik skaista bilde paveras, patriotisma asaras sariešas manās ārieša acīs! )
Link1 tinkš|vēl viens tinkš

sirds izjūtas [May. 20th, 2019|02:28 pm]

tiesibsargs
jāatzīst, esošajā darbā man arvien vairāk sāk piebesīt obligātais mediju žvadzoņas patēriņš. un proporcionāli ļoti mazais laiks, ko var veltīt nopietnu ekspertu atzinumiem utml. nesaku, ka gribu totāli atslēgties no ziņām, bet proporcija nav optimāla.

tagad, kad uznācis mērens pohujs par darbu (saprotamu iemeslu dēļ, lol), skatot dažādu ano institūciju lapas vakanču medību nolūkā, katru reizi, kad uzduros uz nopietniem tekstiem par cilvēktiesībām utml, mana sirds kūst. nu, piemēram, šāda frāze - The right to life and the principle of non-refoulement should always prevail over national legislation or other measures purportedly adopted in the name of national security. cik eleganti un skaisti!
Linkvēl viens tinkš

[May. 20th, 2019|03:01 pm]

f
es te domāju savam foķim statīvu iegādāties, neesmu lepna, pietiks ar kādu eseskā atrodamo, betē, izrādās, nezinātājam tas nav tik vienkārši. vai arī ir. ir tik vienkārši, ka visi statīvi der jebkuram fotoaparātam (kuram ir paredzēts statīvs)?
Linkjau ir 3 tinkš|vēl viens tinkš

Saucēja balss tuksnesī... [May. 20th, 2019|02:44 pm]

indulgence
Kad maza, jauka 6. klases meitenīte man stāsta, ka zināšanas vēsturē viņas izvēlētajā profesijā neesot nepieciešama, bet 7. klases puika, - ka viņš netikšot mācīties par pilotu tāpēc, ka būšot absolvējis parastu vidusskolu, nevis ģimnāziju, es redzu, ka tur fonā skan vecāku balss.

Skaidrs, ka jebkurš vecāks savam bērnam vēl visu to labāko, un no sirds vēlas, lai mazais neatkārto viņa kļūdas. Bet tā nu dabā iekārtots, ka kļūdas būs. Un ja iepotēs šādas te muļķības, tad kļūdu būs pat vairāk.

Nu nevienu augstskolu neinteresē, kādu skolu absolvējis topošais students. Tikai viņa zināšanu līmenis vai maksātspēja ir noteicošais. Tā kā ģimnāzija tikai ar to ir labāka, ka tur lielāka slodze, vairāk mācību priekšmetu, t.i. teorētiski lielāka iespēja, ka kas vairāk galvā nosēdīsies.

Tāpēc no sirds žēl to jauko meitenīšu, kuras lepni paziņo, ka skola viņām vispār neesot vajadzīga, jo būšot interjera dizaineres. Skaidrs, ka mākslinieki nav tā izglītotākā publikas daļa, bet ne jau par to stāsts. Vai vecāki, kas virza savas atvases uz šo jauko hobijamatu, spēj paredzēt nākotni? Varbūt jau pēc gadiem 10 visiem būs pieejama skaista aplikācija, kurā ielādēt telpas fotoattēlus un tad tikai izvēlēties no 1000&1 piedāvātā interjera varianta sev tīkamāko? Un tāda interjera dizainere nevienam nebūs vajadzīga (atliek vien cerēt uz bagātu vīru, kas pašcieņu neceļ). Vai zobu tehniķis, kas jau gadu desmitus ir cienījama un lieliski apmaksāta profesija - sākusies 3D printeru ēra, un mēs nezinām, kā protēzes gatavos jau pēc pāris gadiem.

Nu līdzīgi kā pirms gadiem 20 visnotaļ cienījama profesija ar savu arodskolu bija burtlicis. Un pat tad, kad jau Latvijā bija pirmie datori, un pirmo avīzi maketēja ar tiem, lielākā daļa nozarē iesaistīto ļaužu neticēja, ka kāda profesija var tā ņemt un pagaist. Pagaisa…

Dārgie skolēnu vecāki. Lūgtum audziniet bērnus - viņos vēlamās īpašības, - taču necenšaties iepotēt savus priekšstatus par derīgs/nederīgs. Jūs gluži vienkārši nezināt, kas jūsu bērniem no skolā mācītā nākotnē noderēs, bet kas nē. Dzīve mainās pārāk strauji, un neviens nezina, kādas profesijas pēc gadiem 20 būs pieprasītas, kādas nē.

Labāk palīdziet skolotājam viņos ieaudzināt to, kas patiesi noderēs: spēju pārvarēt slinkumu un veikt neinteresantu uzdevumu, spēju atrast un atdalīt informācijā svarīgāko, to analizēt un veikt secinājumus. Tas noderēs jebkurā profesijā.

Skolā nemāca amatu, skolā cenšas dot erudīcijas minimumu, iemācīt iemaņas un spriestspēju, kuras tā pietrūkst mūsu sabiedrībā. Galvenais: iemācīties mācīties pašam, jo dzīvē neviens no malas jaunas iemaņas ar karoti mutē nelies. Bet mācīšanās šajā vecumā ir garlaicīga pēc definīcijas, tāpēc jāmācās pārvarēt slinkumu.
Ak, te jau es atkārtojos…
Linkjau ir 25 tinkš|vēl viens tinkš

nutad vien pirmsvēlēšan aptauj! [May. 20th, 2019|01:42 pm]

tiesibsargs
Poll #21302 pūpol kur tu lien
Open to: All, results viewable to: All

vai pūpols tiks eiroparlamentā?

View Answers

japp, ar šitādu draivu šaubu nav
0 (0.0%)

huju, nebūs šim teātrim rezultāta
2 (100.0%)

piesmit uz piesmit
0 (0.0%)

Linkvēl viens tinkš

kur vien pagriezies - atkal tā bēgļu propaganda! [May. 20th, 2019|01:23 pm]

tiesibsargs
"Guļammaiss, paklājiņš, ērti apavi, droši apavi, jo tas ir mežs, varētu būt arī čūskas. Nedrīkst izmantot mobilos telefonus. Būs tādi posmi kā vēstniecība, kā bēgļu nometne, nakts bēgšana, dienas bēgšana un pēc tam noslēdzošais būs jau robeža, kur viņus sagaidīs robežsargi un ievedīs Latvijā," klāsta Latvijas Sarkanā Krusta Rēzeknes un Ludzas komitejas izpilddirektore Gunta Stepiņa.

Nonākot vienā no poligona teritorijas pļavām, vidusskolēni saņem jaunus – viltus - dokumentus un būvē apmetnes vietas.

"Mums būs tāda iespēja, kā iedzīvoties tā kā bēgļu dzīvē un izmēģināt uz savas ādas, kā tas īsti ir. Mums iedeva viltus pases, un tur mums personības ir savas tagad tur. Es esmu no Vjetnamas, tad mani sauc Mičau Han. Tāda saskarsme ir pirmā, internetā tika lasīts daudz, daži raksti un tā, bet tagad pieredze būs," saka Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijas skolniece Aiva Rudzīte.
Linkvēl viens tinkš

Audums priekš dīvāna [May. 20th, 2019|01:53 pm]

pajautaa

[brr]
Kur Rīgā ir vērts meklēt audumu priekš mēbeles, uz kuras sēdēs un gulēs?

Vajadzētu vienā tonī, kaut ko modernos toņos ieturētu, bez puķēm un cakām, un "poļu dizaina" piesitiena.
Linkjau ir 13 tinkš|vēl viens tinkš

navigācija
[ tiek skatīti | jaunākie ieraksti ]
[ doties uz | vecāki ]